Dumał…dumał… aż wydumał!!!

@strzalka pisze: “Nasz pan wójt znowu udowodnił nam wszystkim jak wielka jest jego chęć współpracy z rodzicami ze szkoły w Jegławkach. Widać, że ciągle o nich myśli, a jak bardzo? No cóż – myślę, że bardzo, ale to bardzo. Otóż w środę 18 kwietnia 2012r. pofatygował się ponownie (osobiście!) do szkoły w Jegławkach, gdzie spotkał się z całym personelem i zaproponował pracę wszystkim pracownikom (tak, to nie przejęzyczenie – wszystkim). Tego zaszczytu dostąpią może nawet emeryci, dla których też się znajdą jakieś godzinki. Zastanawiam się, jaki będzie pana wójta następny krok – może emeryci z Solanki, w końcu to też zaplecze nauczycielskie, z którego może chcieliby skorzystać rodzice z Jegławek.
Czemu nie! W następnej kolejności aktu łaski doczekają się też inni bezrobotni nauczyciele z naszej gminy, a już w kolejce mogą się zacząć ustawiać pozostali bezrobotni (coby tym z Jegławek nie przyszło szukać wśród nich personelu pomocniczego).
Niech żyje nasz wójt! Darczyńca! Obrońca uciśnionych! Co tam gmina i plan jej ratowania – najważniejsi są ludzie, to przede wszystkim o nich zawsze myślał!”

2 komentarze
  1. Jakiego macie dobrego Wójta – wręcz złotoustnego. A co, obietnice nic nie kosztują, a ile przynoszą radości! Czy w tej trosce o wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej w Jegławce nie zapomniał przypadkiem o przyznanie konkretnych angaży, tak aby pracownicy wiedzieli gdzie mają się stawić i ile będą zarabiać?
    Jaka pojemna jest szkoła/szkoły w Srokowie/Gminie Srokowo. A co na to dyrektor/ dyrektorzy szkoły????????
    Dziwne, że raptem znalazły się środki na utrzymanie pracowników szkoły. Pewnie jakaś wygrana w TOTOLOTKA.
    A tak na marginesie, to po co jest likwidacja szkoły, jeżeli okazuje się, że są środki na utrzymanie naucycieli (główną podstawą likwidacji jest brak środków na wynagrodzenia dla pracowników).

  2. Po co w takim razie całe to zamieszanie z likwidacją szkół – najpierw urzędnicy i radni wyliczali ile to nauczyciele kosztują gminę, potem wszystkim obiecano posady w Srokowie i w Jegławkach (nawet o emerytach nie zapomniano wspomnieć). Gdzie tu logika.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.