Pomóż nam podjąć decyzję!

Czy – TWOIM ZDANIEM – na naszej stronie powinny się pojawiać ogłoszenia o sprzedaży ruchomości, nieruchomości i promów kosmicznych?

Będziemy wdzięczni za wyrażenie zdania także w komentarzach – dostaliśmy sygnał, że jest z tym problem, ale już się z nim uporaliśmy… Przepraszamy!

Czy na naszej stronie powinny się pojawiać ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości, ziemi, samochodów itp.?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
4 komentarze
  1. Ja już nawet nie pytam jak to ogłoszenie się tam znalazło bo to dziwne że ktoś je dał A ktoś zdejmuje
    Uważam że takie ogłoszenia powinny być ale nie wiem kto by tam do jakiejś zakładki zaglądał
    Jak się ich zrobi dużo to może się przyzwyczajimy do zakladek?

  2. Jak się znalazło i ktoś zdjął”? Nie pytasz ale pytasz.To proste -jak jest jeden administrator ale jak więcej niż jeden,no i święta… Ktoś myśli, że nie trzeba tego uzgadniać,wstawia na stronkę a tu zdziwko bo inni myślą inaczej.Zespół się nie dogadał moim zdaniem. Bywa i nie to jest najważniejsze chyba?!? Ja nie chce takich ogłoszeń na waszej stronie bo zaraz i reklamy będą i badziew jak wszędzie- tłuste brzuchy i leki na pierdzenie i syf cały z internetów.

  3. Nie spodziewałam się, że zamieszczenie ogłoszenia o sprzedaży działki wywoła taką burzę. Zwrócono się do mnie o ogłoszenie, że jest do sprzedaży działka leżąca na naszym terenie. Spodziewałam się, że może komuś na rękę będzie nabycie działki leżącej “po sąsiedzku”. Skoro jest zakładka “sprzedam, kupię, zamienię” to nie spodziewałam się, że takie ogłoszenie jest niewłaściwe. Fakt, że poszło to na stronę główną, a nie do zakładki.
    Dzisiaj miałam chęć umieścić link do strony, gdzie jest ogłoszony plebiscyt na najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną. Ale to chyba znowu byłoby niewłaściwe, więc się wstrzymam i nie zrobię tego.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.