7 komentarzy
 1. jakaś firma chyba z Kielc widzę że z poważnego forum robi się alegrosz czy podobny serwis aukcyjny chyba nie o to chodzi… Dziwię się że zostało to puszczone zwłaszcza że po pierwsze (primo) jest to ogłoszenie prywatne, po drugie (secundo) istnieje zakładka pchli targ na na tej stronie, po trzecie (tertio) jeśli jest to ogłoszenie płatne to w tym wypadku należy o tym zamieścić stosowną informację.

 2. Firma z Kielc? Woow.
  W pełni zgadzam się z @Lemony Snicket, tę informację sołtys powinien zamieścić w zakładce Pchli targ. To właściwe do tego miejsce.

 3. @Lemony: dziękuję za komentarz. Jak widzisz przyznaliśmy Ci rację. Z małym zastrzeżeniem: użyłeś określenia “ogłoszenie płatne” – może na takie wygląda, ale (żeby była ścisłość) nikt nam nie płacił.
  Zważywszy na datę zamieszczenia (1 kwietnia) w ogóle się zastanawiam czy to nie był żart hakera (pełno ich po wsi chodzi – ledwo przejść można!)
  🙂
  Pozdrawiam

  Dziękuję także za pozostałe komentarze.

 4. Przyzwyczaiłam się, że jak już coś na tej stronie czytam, to jest to albo ważne dla mieszkańców, albo kontrowersyjne, albo zabawne, albo wszystko na raz do kupy wzięte. Trochę to zgrzyta, kiedy pojawiła się oferta zachęcająca do kupna. Jak do tej pory nie spotkałam tu nawet jednego banera reklamowego i tak trzymać.

 5. Myślę podobnie – wytrzymaliśmy tyle lat wierni pewnej idei, a nie miała ona nic wspólnego z zarabianiem ani umożliwianiem zarabiania. Dlatego Twój wpis @zołza jest dla mnie szczególnie bliski.
  Podoba mi się też jednozdaniowa charakterystyka naszych artykułów 🙂
  Dzięki! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.