Informacja dla osób dojeżdżających na zajęcia FERIE’2016 !!!

Ku zdziwieniu niepoprawnych sceptyków wszystko wskazuje na to, że dzieci dojeżdżające, chętne do wzięcia udziału w zajęciach zorganizowanych w pierwszym tygodniu ferii przez nauczycieli we współpracy z rodzicami, naprawdę będą dowiezione!

Tu znajdziecie dokładny plan zajęć:

http://www.srokowo-online.pl/2016/01/20/szkola-zaprasza-na-ferie2016/

Rozkład dojazdów, sporządzono zgodnie z listą osób zgłaszających swój udział. Jeśli jednak ktoś się nie zapisał, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawił się rano na przystanku – jest szansa, że znajdzie się miejsce. Proszę jednak pamiętać, że to tylko szansa, pewności nie ma – warto się dowiadywać – o czym poniżej. Tymczasem proszę się zapoznać z rozkładem:

Kałki – godz. 8.00

Bajory Wielkie – godz. 8.10

Sówka – godz. 8.30

—–

Jegławki – godz. 8.30

Kosakowo – godz. 8.40

—–

Kaczory – godz.8.50

—–

Leśny Rów – godz. 9.00

—–

Godziny powrotu – nie wcześniej niż godz. 13.10 – zostaną uzgodnione w pierwszym dniu zajęć z kierowcami busów (na razie liczba chętnych nie wymaga angażowania większych pojazdów).

Rodzice dzieci dojeżdżających, którzy nie wpisali swoich pociech na listę, proszeni są o kontakt pod nr tel. 504 485 549. W miarę potrzeb i możliwości będziemy się starali zmodyfikować plan dowożenia. Aby się z nim zapoznawać na bieżąco warto śledzić naszą stronę oraz https://spsrokowo.edupage.org/news/? (trudno mi powiedzieć czy na szkolnej stronie informacja znajdzie się na stronie głównej czy w zakładce “wiadomości” – poszukajcie cierpliwie)

Prosimy o kontakt również w przypadku rezygnacji z przejazdu (życie pisze różne scenariusze) – to bardzo ułatwi pracę osób zaangażowanych w projekt 🙂

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.