Brawo Solanka! Czas na nowe głosowanie, skoro tak dobrze nam idzie :)

Szkoła Podstawowa w Srokowie bierze udział w konkursie Wzorowa Łazienka:

http://www.wzorowalazienka.pl/galeria/1295

Oto zasady:

Głosowanie

Każdy może oddawać głos na szkołę, która jego zdaniem ma najciekawszą galerię “Wzorowych Łazienek”.
Te szkoły, które zbiorą najwięcej głosów – wygrywają!

A wygrać można…

Remont łazienek szkolnych o wartości 30 000 zł*

100 rocznych zestawów produktów Domestos

 
*Remont zostanie przeprowadzony w szkole, która zbierze największą liczbę głosów. Dodatkowo, w okresie wrzesień-październik 2015 Domestos przeznaczy część środków ze sprzedaży swoich produktów na remonty dla następnych szkół, które zajmą kolejne miejsca w głosowaniu. Liczba nagród zostanie ogłoszona 6 grudnia 2015 wraz z wynikami Programu.
 
 

Wzorowe łazienki

Na koniec projektant wnętrz, inspirując się pracami dzieci, stworzy projekty przyjaznych łazienek szkolnych. W efekcie postaramy się nie tylko odmienić łazienki zwycięskich szkół, ale też zainspirować wszystkie szkoły uczestniczące w programie, do zmiany wyglądu toalet i edukacji dzieci w zakresie przestrzegania zasad higieny.

 

…mam tylko takie wrażenie, że nasza szkoła zgłosiła się do udziału w głosowaniu (ma już nawet 167 głosów, głosować można 1 raz dziennie) nic jednak nie dając od siebie: może to błąd programu, ale ja nie widzę w zakładce poświęconej naszej szkole żadnych obrazków w galerii, a przecież głosujemy na najciekawszą galerię! Tak wiem, że tak naprawdę głosujemy na swoją szkołę, ale nie zaszkodziłoby dostosować się do zasad konkursu, prawda?

Mimo to prosimy o głosy, galeria jest być może “w budowie” 🙂

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.