Jesteśmy wśród zwycięskich miejscowości .

Komisja konkursowa zakwalifikowała przejście dla pieszych w Solance do zwycięzców IV tygodnia.  O ile wszystkie inne dokumenty będą dostarczone na czas, to w Solance powstanie “Aktywne Przejście” dla pieszych . Takie przejścia zwiększają bezpieczeństwo i pieszych, i kierowców.Wytrwałość, determinacja i poświęcony czas na głosowanie spowodowała, że komisja dojrzała potrzebę, o którą walczyliśmy.

Głosowali ludzie w gminie, w kraju i za granicą. Zaangażowało się wiele osób. Klikaliśmy, a przy okazji były rozmowy na facebooku. Bolał kark, oczy odmawiały posłuszeństwa i dobijały wielokrotne powtarzanie przy jednym głosowaniu znaki z nazwami ulic (zdarzało się, że musiałam klikać 20 razy zaznaczając nazwy ulic). Na dwa dni przed końcem głosowania udało się nawet “opanować” te znaki z nazwami ulic tak, że przeważnie po dwóch klikaniach bywał oddawany głos.

Nigdy nie spodziewałam się, że tacy malutcy mogą zdobyć aż 17 024 głosów, a tak było w trzecim tygodniu. Ja zapisywałam swoje głosy i dzisiaj ostatnia notatka to 14 049 głosów.

Na klikaniu minął nam wrzesień. Martwimy się, co teraz będziemy robić 🙂

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY GŁOSOWALI NA TO PRZEJŚCIE W NASZEJ MALUTKIEJ MIEJSCOWOŚCI – SOLANCE, A SZCZEGÓLNIE “NOCNYM WARIATOM”

Regina Wieczorek

3 komentarze
  1. Warto wspomnieć, że “nocni wariaci” to nie szaleńcy w samochodach uprawiający nocne wyścigi tylko grupa mieszkańców naszej gminy, która dniami i nocami klikała i wyklikała zwycięstwo. Brawo, brawo, brawo! Pani Sołtys, Pani Gosiu i wszyscy pozostali – chapeau bas!

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.