KONCERT POŚWIĘCONY JANOWI PAWŁOWI II

W piątek t.j. 24 kwietnia o godzinie 16:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Srokowie odbędzie się koncert poświęcony Janowi Pawłowi II.

Wystąpi 80 osobowa grupa stworzona ze wszystkich grup działających przy Domu Kultury w Srokowie, a także grupa osób z Barcian. Koncert przygotowany pod kierownictwem pani Barbary Sulowskiej.

ZAPRASZAMY

2 komentarze
  1. Myślę, że jest to koncert wart uwagi zarówno ze względu na ideę, jak wykonawców i repertuar. Rozmawiałam dziś z grupą osób, które z zachwytem wspominały tego rodzaju wydarzenie przygotowane jakiś czas temu przez pracowników srokowskiego Domu Kultury* . Mówiły o kunszcie wykonawców ze szczególnym uwzględnieniem piosenki (pieśni?) wykonanej przez p. Basię i p. Janusza – podobno wielu miało łzy w oczach. Wszyscy nasi śpiewacy ćwiczą od wielu miesięcy, dlatego jestem pewna, że będzie czego posłuchać. Zwłaszcza w tak powiększonym składzie.
    Uszanujmy ich wysiłek, zaangażowanie i pasję, pozwólmy też sobie na kilka chwil wzruszenia.
    Do zobaczenia.

    ——————–
    *Tak, wiem, że to jest Gminny Ośrodek Kultury, ale Dom Kultury brzmi jakoś bardziej swojsko, a miejsc, które śmiało można nazwać ośrodkami kultury znam w tej gminie kilka, zależy jakie definicje “ośrodka” i “kultury” mamy na myśli. Natomiast “Dom Kultury”, to “miejsce zamieszkałe przez kulturę”, dostępne również dla kultury bezdomnej, takiej jak na przykład spotkania z grami planszowymi – proszę mi wierzyć, że dla ich uczestników Dom Kultury na chwilę naprawdę staje się domem. Dziękujemy z całego serca:)

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.