Jak płacić za śmieci wg nowych zasad?

Wg informacji z gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej opłaty za śmieci wnosimy na konto Mazurskiego Związku Międzygminnego – Gospodarka Odpadami – informacje dot. nr konta zamieszczamy poniżej.

Opłaty wnosimy wg deklaracji, w której określiliśmy czy mamy zamiar segregować śmieci, czy może wolimy ich nie segregować i będziemy wrzucać wszystkie odpady do jednego pojemnika.

Niestety, Mazurski Związek Międzygminny – Gospodarka Odpadami nie dysponuje pojemnikami do segregacji, które miały zostać  dostarczone na nasze posesje. Do tego czasu  śmieci nie musimy segregować – obowiązek segregacji dla gospodarstw domowych, które to zadeklarowały  wystąpi po dostarczeniu nam pojemników.

lipiec_ulotka1

 

3 komentarze
  1. My jeszcze mamy dobrze, posiadamy swoje śmietniki. W Kruklankach natomiast ludzie są pozbawieni jakichkolwiek pojemników na śmieci. Ten związek to jakiś wybitny twór. Przygotowany na wszystko i budzący zaufanie.

  2. Tak jak to zwykle bywa – Gmina znowu wybrała jak najlepiej!!! Firmę, która nie tylko nie zachęca do segregacji – chodzi oczywiście o cenę, to jeszcze nic nie można się dowiedzieć dzwoniąc do nich!!! POGRATULOWAĆ

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.