ZEBRANIE WIEJSKIE

Z A P R O S Z E N I E

Zapraszam na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w poniedziałek 22 kwietnia 2013r. o godzinie 18 00 w sali Domu Kultury.

 

Tematem zebrania będzie poinformowanie mieszkańców o zasadach gospodarki odpadami jakie będą obowiązywać od 1 lipca bieżącego roku.

 

Na zebranie zostali zaproszeni: Przewodniczący Zarządu Mazurskiego Związku Międzygminnego Gospodarka Odpadami oraz nasi przedstawiciele w tym związku: pan Wójt oraz Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

 

 

Sołtys Sołectwa Srokowo

Regina Wieczorek

4 komentarze
 1. “W piątek 29 marca WFOSIGW zakończyło nabór wniosków w ramach kolejnej edycji konkursu „Azbest”. Tym razem o pomoc finansową w usuwanie groźnego minerału zwróciło się ponad 50 samorządów z Warmii i Mazur”

  nie jestem zbytnio w temacie ale czy ktoś wie czy GS startowała w tym konkursie?

 2. Oto jedno z ważnych pytań.
  Przy okazji proponuję, żeby zadawać ich więcej – choćby za pośrednictwem naszej strony w komentarzach lub mailowo: srokowoonline@gmail.com – może spotkanie z przedstawicielami MZMGO coś wyjaśni.
  Czas pokaże czy spotkania tego rodzaju w ogóle mają sens.
  Skądinąd wiem, że nasi czytelnicy mają swoje przemyślenia na temat wywozu śmieci, a nawet doświadczenia w rozmowach z osobami, których zadaniem jest oświecenie nas w tym temacie. Niektóre wypowiedzi postaram się opublikować, jeśli tylko uzyskam zgodę autorów 🙂

 3. To zebranie wiejskie jest dla wsi Srokowo, czy dla wszystkich zainteresowanych? Bo jakoś nie słychać żeby takie spotkania miały się odbyć w innych miejscowościach…

 4. Ja też niecierpliwie czekam na odpowiedź na to pytanie. Formuła “Zebranie Wiejskie” – sugeruje wieś, nie gminę. Jeśli nawet jakieś perfidne przepisy zabraniają takie zebranie nazwać “Zebraniem Gminnym”, to chyba nie ma jeszcze takich, które by zabroniły napisać: “Zapraszamy mieszkańców gminy Srokowo”. I wszystko jasne.
  Więc…?

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.