Gimnazjaliści potrzebują naszych głosów.

Gimnazjaliści ze szkoły w Srokowie biorą udział w konkursie “Tesco dla szkół” – „Zdrowo Najedzeni” to filmowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie. Z tej okazji nakręcili filmik, na który można (a nawet trzeba) głosować.
Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej młodzieży i ich dzieła. Wystarczy zalogować się na stronie “Tesco dla szkół” i oddać swój głos (codziennie można zagłosować tylko raz) na filmik Gimnazjum w Srokowie.
Prosimy więc o ogólną mobilizację mieszkańców gminy Srokowo oraz wszystkich chętnych do głosowania na nasze dzieciaki!

link do strony z filmem
http://www.tescodlaszkol.pl/galerie-konkursowe–strona-filmu,1.dhtml?id_videos=27180&page=1&offset=1&limit=10

6 komentarzy
 1. Głosowanie trwa tylko do 17 grudnia (do północy). Więc warto zmobilizować siły i wesprzeć naszą młodzież.
  Dla porównania pragnę dodać, że nasi sąsiedzi z Barcian mają już ponad 1350 głosów, a Srokowo niecałe 200. W ciągu tylko 3 dni oddano u nich ponad 300 głosów.
  Głosuję już od pewnego czasu i widzę jak to się mozolnie u nas posuwa, jakby nikomu nie zależało. Bardzo to przykre…

 2. Niestety, u nas każdy aspekt poruszony na terenie gminy posuwa się mozolnie. Nawet oddanie głosu w konkursie i rzeczywiście, to jest bardzo przykre… Zapewne inaczej by było gdyby każdy głos równał się z otrzymaniem kuponu na zakupy za równowartość 100PLN + po ogłoszeniu zwycięzców, zaproszenie na imprezę z nieograniczoną ilością darmowego piwa i bigosem. Ilość chętnych do oddania głosu skutecznie zablokowała by transfer na stronie. Niestety w tej gminie jest tylko garstka osób które zrobią coś bezinteresownie, tak po prostu….

 3. A może zwyczajnie winny jest brak informacji na ten temat!!! Dopiero zaglądając na stronę S- oline dowiedziałem się, że uczniowie gimnazjum ” coś tam zrobili”! Ale nie każdy mieszkaniec gminy zagląda na te stronę! A nigdzie żadnych informacji na ten temat nie ma, nawet w gimnazjum raczej cicho. Pozdrawiam.

 4. Sam dowiedziałem się o tym konkursie własnie z tej strony po czym zalogowałem się i oddałem głos na naszych. Niemniej nie raz byłem świadkiem, pomimo wielu wywieszonych ogłoszeń na tablicach informacyjnych gminy i późniejszym WIELKIM zdziwieniu mieszkańców że o czymś tam nie wiedzieli. Jeśli kogoś nie interesuje to co dzieje się na danym terenie to się o tym po prostu nie dowie. Ciężko było by aby wszystkie instytucje czy też inni organizatorzy przedsięwzięć wysyłali do każdego mieszkańca list polecony z potwierdzeniem odbioru aby mieć pewność ze informacja do każdego dotarła. Jak widać mnie interesuje co dzieje się w okolicy, zerkam na strony co mogą mi o czymś “powiedzieć” i wiem, ale powtarzam trzeba chcieć aby się o czymś dowiedzieć. Nie można w tym przypadku mówić o braku informacji bo własnie o niej przeczytaliście na tej oto stronie. Fakt że nie każdy na stronę “zerka” potwierdza że nie każdego interesuje co się tu dzieje lub brakuje mu wystarczającej wiedzy by móc na stronę wejść. Wiem wiem, zaraz pojawią się komentarze że nie każdy ma dostęp do internetu itp. Dostęp może mieć każdy, choćby na tej wspaniałej maszynie która stoi w UG Srokowo. Problemem jest to że nikt nie chce zająć się edukacją osób nie umiejących korzystać z komputerów zamieszkujących teren gminy z nowinkami technologicznymi bo co z tego ze maszyna stoi jak ludzie boją się jej jak przysłowiowego ognia. Widział ktoś jak petenci w urzędzie zasiadający ławki przy kasie korzystali z tego komputera? Ja nie widziałem choć jestem częstym gościem UG Srokowo.

 5. Drogi Traktorzysto 1300 nie unoś się tak, prawda jest taka, że jak komuś zależy na tym by powiadomić jak najszerszą publikę o jakimś wydarzeniu to znajdzie sposób, trzeba się tylko postarać! A reakcja ludzi na takie informacje to druga sprawa jednych to interesuje, innych nie i tak już jest na tym świecie. Niestety im mniej inteligentne społeczeństwo tym trudniej dotrzeć do niego, bo interesuje się ono tylko swoim “brzuchem” i czubkiem nosa.
  Ale w przypadku, o którym piszemy – Filmik gimnazjalistów – to chyba zbyt mało trudu sobie zadano by poinformować szerszą rzeszę ludzi by zagłosowali. Bo zaprawdę powiadam Wam zamieszczanie informacji tylko na stronie S-online to zbyt mało.
  Epilog: Też się zalogowałem i oddałem głos.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.