Zagadka

Co to za miejsce?

8 komentarzy
 1. Hmm, ciekawe, trudno naprawdę. I co za banda kmiotów nastawiała sobie tyle pucharów? A może to sklep sportowy? Nie – skansen, za chwilę pusty…

 2. Toż to WSPANIAŁA szkoła w Jegławkach. Żaden skansen ani muzeum. To ciężka, ale jakże efektowna praca naszych dzieciaków. Szkoła w Srokowie, dzięki uczniom z Jegławek, od września z pewnością znacznie powiększy swoje trofea a i wyniki w niej wzrosną, (wyniki testów w Jegławkach znów najwyższe) . Razem z tymi wspaniałymi dzieciakami idą “na nowe” również świetni nauczyciele. Mamy nadzieję, że Dyrektor szkoły w Srokowie przeanalizuje i mocno się zastanowi zanim zrobi błąd i zatrudni ich jako świetlicowych czy pomoce w zerówkach ( z ogromnym szacunkiem dla pań prowadzących te zajęcia ). Zasmucona tym co się dzieje w Naszej Gminie proszę o rozwagę, rozsądek a przede wszystkim wzięcie pod uwagę wyniki i kompetencje nauczycieli, których Pan u siebie zatrudni od września, przydzielając im “stanowiska pracy”. Mam jedno marzenie,( boję się powiedzieć życzenie )od 1 września 2012 dzieci, nauczyciele i personel z zamkniętej SZKOŁY uśmiechnięci, radośni, pełni zapału a przede wszystkim nie czujący się obco w nowym otoczeniu.

 3. Mam prośbę do Zasmuconej!
  Proszę o wyjaśnienie czy różnica w wynikach testów klas VI ( gdzie Jegławki znów najlepiej wypadły) jest, aż tak wielka ??? Ile punktów różnicy dzieli obie szkoły? Bo o ile się orientuję maksymalna suma pkt. to 40. To ile uzyskała SP Jegławki, a ile SP Srokowo?

 4. Do @o wszystkim na tabelach zamieszczonych na stronie chyba dosyć jasno wszystko jest rozmieszczone i chyba nie trzeba ponownie podawać wyników? Jeśli jest jednak jakiś problem ze zrozumieniem wyników to już tłumaczę. Dzieci z Jegławek może nie okazały się najlepsze w tym roku w powiecie lecz jak zwykle najlepsze w naszej gminie. Różnica jest całkiem spora, niewielka różnica to jest ale między Jegławkami a szkołą w Barcianach. Pozostałe szkoły z naszej gminy nie osiągnęły nawet wyniku średniego, nie mówiąc już o dosyć obrazowej skali staninowej wg. której 4 to niżej średniej (wyniki Solanki i Srokowa), natomiast 6 (wynik jaki osiągnęły Jegławki) to wyżej średniej. Czy trzeba coś tu jeszcze tłumaczyć?

 5. Do @strzalka:
  @o wszystkim pytał o szczegóły zanim opublikowano tabelki. Myślałam, że potem pożałował tego dopominania się szczegółów… Jednak nie, podważa ich sensowność, a więc i sukces dzieci z Jegławek.
  To ciężki przypadek.
  Nie atakuj go już, widać, że ciężej mu z powodu tych wyników, niż nam z powodu zamknięcia szkoły. Biedny @o wszystkim, biedny!

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.