Rodzice dzieci z likwidowanej szkoły w Jegławkach proszą o konsultacje

Jegławki, 28.02.2012 r.
Przewodniczący
Rady Gminy Srokowo

Zwracamy się z prośbą o przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie zamknięcia Szkoły Podstawowej w Jegławkach. Jesteśmy przekonani, że nasza szkoła jest placówką doskonale spełniającą swoje zadanie, a jej zamknięcie pozbawi nasze dzieci świetnych warunków nauki i poczucia bezpieczeństwa, a także narazi je na niepotrzebny dyskomfort.
Chcielibyśmy przedyskutować rozwiązania alternatywne dla likwidacji i zapoznać się z opinią Radnych i pana Wójta w kwestii przyszłości naszej szkoły. Jesteśmy przekonani, że wspólnie dojdziemy do takiego porozumienia, które zostanie zaakceptowane przez obie strony.
Prosimy o wyznaczenie terminu takiego spotkania nie później niż do 15 marca 2012 r. i poinformowanie nas o tym pisemnie na adres Rada Rodziców, Szkoła Podstawowa w Jegławkach, 11-420 Srokowo,

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Jegławkach

W załączeniu podpisy osób zainteresowanych.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.