ogłoszenie o konkursie dożynkowym – może ktoś zdąży…

Tegoroczne powiatowe Dożynki odbędą się 18 września w Srokowie. Starostwo Powiatowe zaprasza do udziału wszystkich chętnych, którzy zajmują się wypiekiem chleba i wyrobów cukierniczych oraz doskonale znają tajniki regionalnej kuchni.
Konkursy zostaną przeprowadzone pod hasłem „Powiat Kętrzyński spichlerzem Warmii i Mazur” w kategoriach: „Najlepszy chleb”, „Najlepszy wypiek cukierniczy” i „Najlepsze danie regionalne”.
Uczestnicy konkursów będą rywalizować o Puchar Starosty Kętrzyńskiego. Dożynkom AD 2011 patronuje Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Jacek Protas.
Formularze zgłoszeniowe przyjmuje pan Rafał Mingielewicz – Starostwo Powiatowe w Kętrzynie, pl. Grunwaldzki 1, pok. 65, tel. 89 – 751 1711.

Szkoda, że na naszych gminnych tablicach informacyjnych nie było informacji dla mieszkańców naszej gminy o możliwości wzięcia udziału w tych konkursach. Raz, że to promocja a dwa – pewnie nagrody…

Jeden komentarz
  1. Szkoda, że spot pojawił się dopiero po dożynkach. Czy mogłabyć @nielubiana rozwinąć temat? Zaintrygowałaś mnie. Myślę, że nie tylko mnie. Co się dzieje?
    I dlaczego “nielubiana”? Ja Cię lubię 🙂

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.