Choinka w SP Srokowo AD 2011.

Pięknego styczniowego dnia ( 22.01.2011) przybyli do naszej szkoły niecodzienni goście! Był to Papa Smerf i wcale nie taki zły- czarownik Gargamel. W obie te postacie wcielili się muzycy Agencji Artystycznej  MAT z Olsztyna. To Papa Smerf i Gargamel przez pierwsze 1,5 godziny prowadzili i rozkręcali naszą zabawę choinkową. Wszyscy byli zachwyceni zwłaszcza ta młodsza część naszych uczniów- były piosenki z bajek, tańce i konkursy- bawili się i mali i duzi aż czasami brakowało tchu! Następnie przybył Święty Mikołaj, który rozdał słodkie upominki dla wszystkich uczestników zabawy. Ostatnim elementem była dyskoteka – to na tę część czekali najstarsi uczniowie. Wszyscy dobrze się bawili- a skąd to wiem,

bo też tam byłem i świetnie się bawiłem.  🙂  A oto fotki :

2 komentarze

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.