Tajemniczy świat owadów

Projektodawca Srokowskie Stowarzyszenie”Sukces Każdego Dziecka” złożyło w październiku 2010r. wniosek o dofinansowanie projektu “Tajemniczy świat owadów” na konkurs POKL/9.5/2010.  Głównym pomysłodawcą i osobą, która włożyła najwięcej pracy była pani Beata Beyer – nauczyciel Gimnazjum nr 1 w Srokowie.  W żmudnym pisaniu wniosku wspomagali ją członkowie stowarzyszenia, pracownicy Nadleśnictw oraz inne osoby. Na realizację projektu uzyskamy kwotę 49 980 zł.

Projekt po ocenie na liście rankingowej jest na 9 miejscu na stronie http://efs.warmia.mazury.pl/userfiles/file/Konkursy/KONKURSY%202010/EFS/9_5_nr9_2010_lista_rankingowa.pdf

Projekt jest skierowany do uczniów klas I i II gimnazjum. Grupa 30 uczniów, która zakwalifikuje się do udziału w projekcie będzie miała możliwość poznawać owady, hodować je, fotografować itd.

Darmowe dla uczniów wycieczki do Krakowa na “Dni Owada”, do Białowieży i Wigierskiego Parku Narodowego to atrakcje, które czekają na uczestników projektu.

Mamy nadzieję, że przebrniemy przez gąszcz załączników, które musimy złożyć jeszcze przed podpisaniem umowy. Mamy na to 5 dni.

Trzymajcie kciuki byśmy zdążyły.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.