Dzieciaki z Jegławek znowu wygrywają

W Gimnazjum Gminnym w Karolewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – kategoria chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Z naszej gminy startowała tylko jedna drużyna (aż ciśnie się na usta pytanie DLACZEGO ?). Chłopcy z SP w  Jegławkach wygrali w swojej kategorii i jadą na zawody regionalne   – trzymamy kciuki i gratulujemy.

2 komentarze
  1. Odpowiedź na pytanie cisnące się na usta jest prosta bo wcześniej w naszej gminie odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej, który wygrali uczniowie z Jegławek i to oni reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych ( jeśli chodzi o szkoły podstawowe). I super że chłopcy wygrali powiat. Gratulacje dla P. Mirka.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.