„Masz Głos Masz Wybór”

Akcja wyborcza pod opieką merytoryczną Fundacji Batorego „Masz Głos Masz Wybór”

Zapraszamy wszystkie komitety wyborcze zarejestrowane w naszej Gminie do przedstawienia swoich kandydatów na portalu „Srokowo – Online” – macie tam PańSrokowostwo do dyspozycji główną stronę Aktualności. Forma dokumentów przekazanych do redakcji strony to kartka z tekstem podpisana „Wyrażam zgodę na publikację w/z tekstu lub/i zdjęcia” – podpis kandydata. Treść dowolna, bez ingerencji ze strony administratora strony. Portal ruszy do 11.11.2010.

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Gajowniczek, tel 89-751 16 41 od 9.00 do 17.00

e-mail:   srokowoonline@gmail.com

Strona:  www.srokowo-online.pl

Portal „Forum Srokowo” powstał  jako społeczna inicjatywa mieszkańców zainteresowanych sytuacją w Gminie Srokowo.

Portal bezstronnie i bezinteresownie prezentuje mieszkańcom zawsze i tylko prawdziwe sytuacje poparte dokumentami, o których mieszkańcy nie mogą się dowiedzieć ze źródeł urzędowych. Nie będziemy reprezentować strony czy też zdania ani Wójta ani Rady Gminy, jesteśmy apolityczni. Nasze łamy będą otwarte są również dla wszystkich mieszkańców.

Najbardziej zależy nam na fakcie, aby wielu mieszkańców zainteresowało się życiem publicznym. Liczba osób świadomych i zainteresowanych sprawami naszej Gminy to wykładnik pozytywnego potencjału naszej Gminy.

Naszą misją jest transparentna gmina – zarówno chwalenie osiągnięć władz, jak też pokazywanie ich ewentualnych błędów w podejmowaniu ważnych dla nas decyzji.
Władza wybrana w wyborach demokratycznych jest służbą mającą na celu realizacje
i zaspakajanie potrzeb mieszkańców. Właśnie po to ich wybraliśmy.
Nigdy nie pozwolimy sobie na przedstawienie sytuacji, które nie są prawdziwe – nie możemy utracić zaufania i wiarygodności jakimi Państwo nas obdarzycie.
Zainteresowanych zachęcamy do współpracy merytorycznej. Naszym zadaniem jest przybliżyć wszystkim mieszkańcom sytuacje w jakiej znajduje się nasze otoczenie
– miejsce w którym żyjemy My, nasze dzieci, nasze rodziny.

Zespół Redakcyjny

Dodaj komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.