Dzieciaki z Jegławek znowu wygrywają

W Gimnazjum Gminnym w Karolewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej – kategoria chłopcy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Z naszej gminy startowała tylko jedna drużyna (aż ciśnie się na usta pytanie DLACZEGO ?). Chłopcy z SP w  Jegławkach wygrali w swojej kategorii i jadą na zawody regionalne   – trzymamy kciuki i gratulujemy.

Post wyświetlono 78 razy

2 komentarzy
  1. Odpowiedź na pytanie cisnące się na usta jest prosta bo wcześniej w naszej gminie odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej, który wygrali uczniowie z Jegławek i to oni reprezentowali naszą gminę na zawodach powiatowych ( jeśli chodzi o szkoły podstawowe). I super że chłopcy wygrali powiat. Gratulacje dla P. Mirka.

Dodaj komentarz

Obowiązkowe pola są zaznaczone *. Twój adres email nie zostanie opublikowany.